Sunny.PinkyDue to lack of pictures from this week or period, I'll use some of the last year's I've found on my computer which are one of my favorites. Taken in Spain, on a very special and dear occasion to me :)***


Заради недостиг на слики од оваа недела и општо период, ќе искористам некои од старите слики што ги најдов на компјутер. Сликани во Шпанија, на многу посебен и драг настан за мене :) CONVERSATION

47 comments:

 1. Навистина си преубава!
  Фустанот е совршено искомбиниран со чевлите, посебно со ланчето!

  ReplyDelete
 2. Преубави фотографии, фустанот е прекрасен.

  ReplyDelete
 3. Beautiful dress!

  xo The Daily Fashion Drug

  ReplyDelete
 4. sovrsena si na slikive....preubava, kosata ti e super, nakitot, fustanot....preubavo e se!! se gleda deka ti bil poseben denot

  ReplyDelete
 5. Prelepa!

  ninafashionshow.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. sovrsena,ubavi fotografii,prekrasen fustan,se najnaj

  ReplyDelete
 7. You glow! Your eyes sparkle. And that's more beautiful than any clothes one can put on.
  Your outfit is amazing, but you upgrade it :)

  ReplyDelete
 8. Fustanceto e poln pogodok, odlicna letna kombinacija!

  ReplyDelete
 9. Која убавина човече...
  Сликите се ПРЕКРАСНИ, јас да сум на твое место таа на плажа кога си - би си ја урамила :D
  Обожавам убави слики, и го чекам денот кога ќе можам да си инвестирам во едно добро апаратче, со супер опции :D

  А инаку, зрачиш!
  И со појава, и со стас :-)

  http://alexandrainwonderland1.wordpress.com/

  ReplyDelete
 10. This dress is beyond, i love it, you style it perfect!


  xx

  ReplyDelete
 11. Grate! You have very nice blog and stylish looks, maybe do you want to follow each other here in our blogs, if yes, let me know. Greetings from Moscow! Keep in touch!
  http://afinaskaterblogspotcom.blogspot.ru/

  ReplyDelete
 12. What a beautiful dress and necklace! It suit you very well!

  Daria
  http://cinnamon-star.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. love the dress, hope you ll visit our blog to!
  xo

  ReplyDelete
 14. Hi dear!! Thank you so much for your sweetie comment!!
  I really appreciate what you said!!
  Lovely post, i really like your dress :)
  Come back to my new post at;

  http://peaceinmyshoes.blogspot.com.es

  ReplyDelete
 15. Great Dress! Love the Pictures ,you look gorgeous!
  follow new ,mind follow back? :)

  kisses

  ReplyDelete
 16. Veoma lepo izgledas,haljinica je divna! :)

  ReplyDelete
 17. Love this dress! :]

  xoxo, Deni.
  vivendosemprada.blogspot.com.br

  ReplyDelete
 18. what a lovely outfit, dear! You look so beautiful + loving your hairdo! <333

  big kisses!

  ReplyDelete
 19. Lovely dress<3  http://nekinovi-klinci.blogspot.com/

  ReplyDelete
 20. That dress looks absolutely stunning! Such a statement!
  www.ahkavintage.com

  ReplyDelete
 21. Thanks for following dear, I followed you back blogloving! Do wou want to folow here and on LB? Nice day!
  http://afinaskaterblogspotcom.blogspot.ru/

  ReplyDelete
 22. Super je haljina taman je dosla do izrazaja sa tim sto si podigle kosu :)
  A za cipele nemam reci :)))

  ReplyDelete
 23. So nice dress. Have a great day.

  http://www.fashiondenis.com/

  ReplyDelete
 24. Oh, I want to travel to Spain so badly! What a cute dress. Very punk chic.

  ReplyDelete
 25. Such a beautiful dress, looks great on you :)
  Lets follow each other, hun :)
  I'm following you now.
  I would be very glad to have you as my new friend, too.

  xoxo
  Ina :*

  ReplyDelete
 26. qué mono el vestidito!!!

  http://sanjaburgundy.blogspot.com

  bs guapa!!!

  ReplyDelete
 27. Preubavo izglegas na fotografiive, fustanceto e Pre dobro! :D

  ReplyDelete
 28. Какви лиги си ми направила со сликиве од Шпанија, уште па од лето мх мх мх... Фустанот прекрасен!

  ReplyDelete
 29. Divna haljina :)
  Pratim i ja tebe :*

  ReplyDelete
 30. Baš ti je lijepa haljina, sad kad vidim ove fotke totalno želim da je opet ljeto :)))
  Pratim i ja tebe na gfc i bloglovin :**

  ReplyDelete
 31. Неколку пати ти го отварам постов и навистина не знам што да искоментирам за да ти кажам колку прекрасно ми изгледаш.
  Одлична си!

  ReplyDelete
 32. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 33. Great dress, sweetie, you look so happy and stunning! And Spain - must have been some trip.;)

  ReplyDelete
 34. I just found your blog and i follow you on GFC!! xoxo

  http://theeworld.blogspot.com.es

  ReplyDelete
 35. Amazing outfit! I love it:)

  http://theprintedsea.blogspot.de/

  ReplyDelete
 36. Сања одлично! Зошто не ти текнало до сега да ги ставиш сликиве не ми е јасно.
  Мене многу ми се допаѓаш.
  Елегантен аутфит + има модерни детали како контрастот помеѓу вертикалните и хоризонталните риги.
  Не можам да закчучам дали имаш плетенка во пунџа или нешто друго но сепак вака ниско поставено се надоврзува на елеганцијата на фустанот. :)

  ReplyDelete
 37. You are so pretty! I'm a new fan, would you like to follow each other?

  thelostheritage.blogspot.com

  ReplyDelete
 38. Its awesome click.thanks a lot and beautiful picture Girl is looking so gorgeous.
  Buy zopiclone online

  ReplyDelete

Thanks for visiting my blog :)

Instagram

Follow @sanjabozhinovska